Klinika Dr Parda Osocze bogatopłytkowe Warszawa

Gruszek i Jabłuszek 7, 05-502, Piaseczno PL

www.medycyna-estetyczna.biz.pl/
517535878


Ilość Ocen: 2

Dr Barbara Parda-Głomska, absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej PTL oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. W 2014 r., w pięknym wnętrzu domu w podwarszawskim Piasecznie, otworzyła klinikę specjalizującą się w szeroko pojętej medycynie estetycznej. Oprócz specjalistycznych zabiegów podstawowej medycyny estetycznej, jak zabieg osocza bogatopłytkowego, w ofercie placówki znajdziemy również usługi z zakresu ginekologii estetycznej, dietetyki czy dermatologii. W zespole kliniki znajduje się także wykwalifikowana pielęgniarka oraz masażysta, którzy dbają o komfort pacjentów przed i po zabiegach.
 

Sprawdź pozostałe informacje powiązane z Klinika Medycyny Estetycznej :

Odnośniki serwisów internetowych Kliniki flebologii Klinika medycyny estetycznej Warszawa :

 
Do kadry kliniki należą wyspecjalizowani lekarze oraz specjaliści, którzy nieustannie zwiększają swoje kwalifikacje podczas krajowych i zagranicznych szkoleń. 
O wysokiej jakości usługach i skuteczności zabiegów świadczą pozytywne opinie pacjentów, a także liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. statuetka Lidera w Medycynie Estetycznej w kategorii Uroda, przyznana w 2016 r. podczas uroczystości Polish Buisnesswomen Awards. 
Klinika prowadzi obsługę pacjentów w języku angielskim.

TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie internautów Klinika Dr Parda Osocze bogatopłytkowe Warszawa

AnkaSuper efekty! Klinika przytulna i nowoczesna. Polecam.


AleksandraProfesjonalna pani doktor, jestem zadowolona z rezultatu, polecam.


MilenaPolecam. Fajna atmosfera i dobre podejście do klienta.


sandra.boron@argonium.plDoktor Parda jest doświadczona i miła. Klinika profesjonalna, bardzo polecam.


DominikaBardzo dobra i poważana klinika.


AniaDowiedziałam się, że dzięki wykorzystaniu osocza można usunąć zakola u mężczyzn, mężu długo kazał się namawiać ale teraz dziękuje i jaki zadowolony chodzi!


MirkaTerapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego daje super efekty, ja w klinice dr Parda poddałam się takiej w celu usunięcia pajączków na twarzy. Polecam.


xxxxKLINIKA DR PARDA OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE WARSZAWA COS CUDOWNEGO _ EFEKT WOW!


GosiaTrafiłam z polecenia i jestem za to wdzięczna koleżance.Wykonałam serie zabiegów z własnej krwi. Było to osocze, potem fibryna i na końcu cellular matrix. Efekt młodości powrócił na moją twarz. Wyglada pięknie i świeżo za co z całego serca dziękuje pani doktor. polecam dr parda


Token