Oaza Gabinet Kosmetyki Naturalnej

www.gabinet-oaza.pl/


Ilość Ocen: 1

Oaza Gabinet Kosmetyki Naturalnej to miejsce, w którym możesz się odprężyć i odstresować. Wśród oferty znajduje się Pielęgnacja Twarzy, Pielęgnacja Dłoni, Depilacja Ciała oraz Pielęgnacja Ciała, wśród której znajduja się masaże obniżające napięcia mięśniowe i wpływające na regenerację organizmu. Oprócz znanych masaży jakimi są: Masaż klasyczny, Masaż klasyczny, Masaż relaksacyjny, Masaż relaksacyjny czy Refleksologia stóp, nowością jest również Masaż Abhyanga, który odżywia ciała i poprawia wzrok oraz ogólne samopoczucie.


TWOJA OCENA

Obsługa pacjenta

Jakość usług

Czas oczekiwania

Ocena ogólna

Opinie internautów Oaza Gabinet Kosmetyki Naturalnej

AniaWszystkie z dostępnych zabiegów relaksacyjnych wykonywane są profesjonalnie. Polecam.


.OliwiaOaza to Gabinet Kosmetyki Naturalnej to miejsce, w którym możesz się odprężyć i odstresować. Obsługa traktuję swoich klientów na bardzo wysokim poziomie. Uwielbiam to miejsce, gdzie mogę w pełni nabrać sił po ciężkim i stresującym dniu. Serdecznie polecam


MilenaSerdecznie polecam gabinet Oaza, bardzo fachowa obsługa , Pani Aneta niesamowicie i profesjonalnie i z sercem podchodzi do klienta co mnie akurat urzekło.


MeganNiesamowite miejsce i energia. Zabiegi, których nie znalazłam nigdzie indziej w Rzeszowie. Dbałość o samopoczucie klienta i pełny profesjonalizm.


Token